DIVADLO a FILM


DIVADLO CROCUS


POZOR, PRISTÁVAME !

Estrádny príbeh pre deti

Pár poštových holubov, ktoré premýšľajú, či sa venujú naozaj tomu správnemu povolaniu. Zisťujú, aké schopnosti je potrebné mať pri iných povolaniach a či by sa mohli zúčastniť nejakého pracovného pohovoru. Kabaretná elegancia choreografií i kostýmov a milé detské spracovanie príbehu, tvorí krásny estrádny príbeh pre detského diváka. Rozprávka je preplietaná mnohými piesňami o povolaniach a určite nadchne myšlienkou: ,,Čím budem ja?" nejedného diváka. Pre MŠ a I.st. ZŠ. 


KAČKY RAPOTAČKY 

Komický i poučný príbeh o dvoch kačkách, ktoré cez svoju nevedomosť odhaľujú pravdu o zdravom jedle, životnom štýle, ochrane prírody, o užitočnosti výdobytkoch techniky, separovaní odpadu a napokon aj o skutočných ľudských hodnotách. Interaktívna komická rozprávka je vtipná, poučná a aktuálna. Vhodná pre MŠ a I.st. ZŠ.   

AKO SA ČERTÍK POMOCNÍKOM STAL

Mikulášska edícia:
Aj vy ste rozmýšľali, prečo vždy s Mikulášom chodieva anjel i čert? V našej rozprávke sa to dozviete. Príbeh inšpirovaný legendou o sv. Mikulášovi. Rozprávka o čertíkovi, ktorý sa stane pomocníkom uja Mikuláša. K tejto rozprávke si môžete objednať aj  návštevu Mikuláša, anjela a čerta. Detičky Mikulášovi zaspievajú milé pesničky a krásne básničky. Mikuláš s anjelom a čertom si s deťmi urobia krásne fotografie a postarajú sa o neopakovateľný predvianočný zážitok. 


BABY JEŽIBABY - FILM u Vás v KINE 
Hraný/dokumentárny/experimentálny film. 

Hraný - Príbeh mladých ježibáb odzrkadľuje každodenné problémy teenegerov. Sociálne siete, škola, priatelia a rivalita .. ak k tomu všetkému pridáte kúzla, naozaj môže z toho vzniknúť poriadny malér. Jedinečné spracovanie mladých košických hercov z detského súboru Crocus Liberi.
Dokument - Film je zaujímavý nie len pre jeho zábavný príbeh, ale prepájajú sa scény s dokumentom, v ktorom sa môžete dozvedieť ako sa film vyrábal, aj ako sa natáčalo samotným hercom.
Experiment - Vtipný i poučný príbeh deti vychováva k umeniu, jazykovému prejavu, ochrane životného prostredia i dôležitosti priateľstva. Vo filme vystupujú žiaci zo škôl z Košíc, ale aj žiaci zo ZUŠ v Spišskej Novej Vsi a deti z umeleckých súborov nášho regiónu.        

Ďalšie rozprávky
z nášho divadelného repertoáru - ŽABIAK ŽOFRE, KÚZELNÝ FÉLIX, O ČIŽMÁROVI BARNABÁŠOVI a iné, sa teraz tešia novému spracovaniu. Vydavateľstvo Crocus pre Vás pripravuje rozličné formy uvedenia úspešných rozprávkových príbehov, ktoré detským muzikálom potešilo stovky detí. Tentokrát si ich budú môcť vziať až k sebe do detskej izby! Knižka, komiks, omaľovánky, CD či DVD - podľa Vášho výberu!

Predstavenie O čižmárovi Barnabášovi 2018 sa uskutočnilo s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Objednať predstavenie


CROCUS LIBERI

detský divadelný súbor

CHARLIE A BONY

Nový pútavý príbeh pre deti a mládež z produkcie Crocus Theatre. Hrajú: Herci z detského divadelného súboru Crocus Liberi. Ako si vybrať to správne povolanie? Nie len o tom bude príbeh plný zábavy a pesničiek o dvoch súrodencoch, Charlie a Bony, ktorí prázdninujú u deduška. Rozprávka je vhodná pre deti a mládež. 

BABY JEŽIBABY - muzikál
Tento príbeh môžete vidieť v dvoch spracovaniach. Divadlo a film. V škole Baby Jagy vyhlásia voľby o novú predsedníčku školy. Na takýto vážny post sa prihlásia dve kandidátky. Najväčšie ježibabovské rivalky. Každá má dosť voličov a súboj bude preto náročný. Prvá kandidátka obhajuje ježibabovské zákony práv a slobôd v hlavnej téme- ochrana životného prostredia. Druhá má kampaň založenú na odvaroch krásy. Komu by ste dali hlas vy? Príbeh mladých ježibáb odzrkadľuje každodenné problémy teenegerov. Sociálne siete, škola, priatelia a rivalita .. ak k tomu všetkému pridáte kúzla, naozaj môže z toho vzniknúť poriadny malér. Ako tento súboj kandidátok skončí? Nenechajte si ujsť najnovší detský muzikál! 


POPOKATEPETL
Predstavenie detského divadelného súboru, v ktorom uvidíte, ako sa mladí herci učia divadelnému a filmovému remeslu. Čo všetko musia zvládnuť? Pozrite sa spolu s nami na prípravu profesionálneho hereckého výkonu a pripojte sa k našim kreatívnym cvičeniam.


HALLOWEENSKY POCHOD

Už po druhýkrát organizuje detský divadelný súbor HALLOWEENSKY POCHOD! Neváhajte a zúčastnite sa strašidelného pochodu v maskách. Príďte si vychutnať čaro ježibabovskej školy a s našimi ježibabovskými žiakmi si užite deň plný zábavy, úžasných masiek a strašenia! Nebude chýbať súťaž o NAJlepšiu masku. 

31.10.2019 Košice v Knižnici pre mládež mesta Košice pobočka LitPark


Pripravujeme :
> Novú filmovú komédiu pre deti DETEKTÍV ARČIVALD  
> Filmovú muzikálovú rozprávku Charlie a Bony a DEDUŠKOVA TRUHLICA POVOLANÍ


Deti deťom - objednaním predstavenia detského súboru prispievate na rozvoj kultúry a jazykového prejavu na Slovensku.  Predstavenia môžete vidieť v popoludňajších hodinách, cez víkendy a prázdniny.


Prihlásiť sa do súboru


crocART FILM PRODUCTION

filmová a televízna produkcia 

PREMIÉRA FILMU 28.6.2019 BABY JEŽIBABY Kino ÚSMEV Košice