DIVADLO a FILM


DIVADLO CROCUS


AIDA a SEBASTIÁN princezná a námorník
Na tejto dobrodružnej ceste Aida a Sebastián, princezná a námorník, spoznávajú krásy sveta,dozvedajú sa zaujímavosti o prírode na zemi i o vesmíre. A že s knihou v ruke a na ceste za dobrodružstvom je vždy zábava, sa môžete presvedčiť spolu s našimi hlavnými hrdinami príbehu. Predstavenie je plné veselých pesničiek, interaktívne i náučné. Rozprávka s dobrodružným príbehom pre MŠ a I.st. ZŠ.

KAČKY RAPOTAČKY
Komický i poučný príbeh o dvoch kačkách, ktoré cez svoju nevedomosť odhaľujú pravdu o zdravom jedle, životnom štýle, ochrane prírody, o užitočnosti výdobytkoch techniky, separovaní odpadu a napokon aj o skutočných ľudských hodnotách. Interaktívna komická rozprávka je vtipná, poučná a aktuálna. Vhodná pre MŠ a I.st. ZŠ.   

MIKULÁŠ s anjelom a čertom
Môžete si u nás objednať rozprávku a po nej návštevu Mikuláša, anjela a čerta. Detičky Mikulášovi zaspievajú milé pesničky a krásne básničky. Mikuláš s anjelom a čertom si s deťmi urobia krásne fotografie. 


Ďalšie rozprávky z nášho divadelného repertoáru - ŽABIAK ŽOFRE, KÚZELNÝ FÉLIX, O ČIŽMÁROVI BARNABÁŠOVI sa teraz tešia novému spracovaniu. Vydavateľstvo Crocus pre Vás pripravuje rozličné formy uvedenia úspešných rozprávkových príbehov, ktoré detským muzikálom potešilo stovky detí. Tentokrát si ich budú môcť vziať až k sebe do detskej izby! Knižka, komiks, omaľovánky, CD či DVD - podľa Vášho výberu!

Pripravujeme pre VásDetský divadelný súbor

CROCUS LIBERI


CHARLIE A BONY

Nový pútavý príbeh pre deti a mládež z produkcie Crocus Theatre. Hrajú: Herci z detského divadelného súboru Crocus Liberi. Ako si vybrať to správne povolanie? Nie len o tom bude príbeh plný zábavy a pesničiek o dvoch súrodencoch, Charlie a Bony, ktorí prázdninujú u deduška. Rozprávka je vhodná pre deti a mládež. 

BABY JEŽIBABY
Tento príbeh môžete vidieť v dvoch spracovaniach. Divadlo a film. V škole Baby Jagy vyhlásia voľby o novú predsedníčku školy. Na takýto vážny post sa prihlásia dve kandidátky. Najväčšie ježibabovské rivalky. Každá má dosť voličov a súboj bude preto náročný. Prvá kandidátka obhajuje ježibabovské zákony práv a slobôd v hlavnej téme- ochrana životného prostredia. Druhá má kampaň založenú na odvaroch krásy. Komu by ste dali hlas vy? Príbeh mladých ježibáb odzrkadľuje každodenné problémy teenegerov. Sociálne siete, škola, priatelia a rivalita .. ak k tomu všetkému pridáte kúzla, naozaj môže z toho vzniknúť poriadny malér. Ako tento súboj kandidátok skončí? Nenechajte si ujsť najnovší detský muzikál! 


POPOKATEPETL
Predstavenie detského divadelného súboru, v ktorom uvidíte, ako sa mladí herci učia divadelnému a filmovému remeslu. Čo všetko musia zvládnuť? Pozrite sa spolu s nami na prípravu profesionálneho hereckého výkonu a pripojte sa k našim kreatívnym cvičeniam.