KURZY PRE VEREJNOSŤ


Crocus Theatre sa venuje výchove a vzdelávaniu, najmä v oblasti umenia, ale tiež komunikácie. Kurzy sú určené pre verejnosť, či už komunikačné kurzy pre pedagógov, manažérov, kde si môžu zdokonaliť svoj rečový prejav a naučiť sa správnej technike hovorenia pred ľuďmi, zbaviť sa stresu, trémy, ale i častých problémov s hlasivkami. V ponuke máme tiež umelecké kurzy. Tie sú určené nie len študentom umeleckých škôl, ale aj ďalším nadšencom umenia, ktorí sa chcú niečo zaujímavé o herectve a divadle dozvedieť, alebo si vyskúšať hereckú premenu na vlastnej koži :)

 

MOJE JA V KOMUNIKÁCII

KOMUNIKÁCIA


Moje JA v komunikácii - workshop, kde sa dozviete nie len, ako hovoriť na verejnosti, ale tiež ako hovoriť bez stresu a trémy! Aby bola pre Vás Vaša prezentácia vždy príjemným zážitkom.

Kurz zameraný najmä na vystupovanie na verejnosti, aj na to, ako si poradiť s prípravou textu, slova a vytvoriť pútavú a skvelú interpretáciu. Diváci z Vás budú nadšení :) 

Kurz môže nadväzovať na kurz Sila slova. Je to vyšší level práce so slovom a predvedením na verejnosti.

SILA SLOVA

KOMUNIKÁCIA


V kurze SILA SLOVA sa naučíte základy hlasovej a rečovej techniky. Základ pre silný a sebavedomý hlas, ktorý nemá problém s častým zachrípnutím či dokonca stratou hlasu. Aj keď tieto problémy u Vás pretrvávajú už dlhodobejšie, je možné ich upraviť, zmierniť, alebo sa ich aj celkom zbaviť práve správnym používaním hlasu. 

Vyskúšate si správnu prácu s hlasom a slovom. Tiež základy vystupovania na verejnosti, aj to ako sa celkom zbaviť trémy. 


Či už sa prihlásite na skupinový, alebo individuálny kurz, účastníkom sa venujeme jednotlivo, pretože každý z nás je iný a práca s našim JA si vyžaduje plné zainteresovanie sa práve na konkrétnu príčinu a jej odstránenie. 

Na tento kurz nadväzuje - worskhop Moje JA v komunikácii. Po absolvovaní kurzu SILA SLOVA získavate na kurz Moje JA v komunikácii automaticky 10% zľavu. 

Práca s našim JA si vyžaduje cvik. Na kurzoch Vám dáme návod ako na to, vyskúšate si to, a niekoľkokrát si veci precvičíte - veríme, že Vám to pôjde naozaj skvele. Avšak po kurze je potrebné na seba nezabúdať a neustále sa zdokonaľovať. Cvičenia, ktoré si od nás odnesiete, sú jednoduché a dajú sa precvičovať takmer kdekoľvek a kedykoľvek.


 

NATOČ, STRIHAJ, ZDIEĽAJ

Jedinečný kurz, ktorý Vás naučí si aj Vaše domáce video vytvoriť ako film. Ale nie len to, v tomto kurze sa naučíte ako si film/video natočiť správne, zistíte, ako sa pracuje s profesionálnou strižňou, aj ako video vytvoriť a zverejniť či zazdieľať, kde potrebujete :) Alebo si ho odložiť ako prekvapenie a potešiť skvelým spracovaním rodinu, či priateľov. 


Tento kurz je určený pre verejnosť, jednotlivcov i skupiny. Veľmi vhodný je pre menšie i väčšie firmy, školy, ktorým záleží na reklame a prezentácii a nechcú byť na nikom ďalšom závislí. Po našom kurze si budete vedieť veľmi jednoducho pripraviť prezentačné video Vašej firmy a nezaberie Vám to ani veľa času. Naučíme Vás len to, čo skutočne k prezentácii potrebujete. 

Darček - Rýchlokurz Ako získať dokonalý rečový prejav - ak by ste potrebovali vo videu moderátora - aj to zvládnete po našom kurze bez problémov :) 


JA - JE NIEKTO INÝ

Herecký workshop je určený najmä študentom herectva, ale tiež každému, kto by sa chcel o tomto umení dozvedieť niečo viac. Ak aj Vás zaujímajú rôzne herecké metódy a techniky a chceli by ste sa zdokonaliť, alebo si to jednoducho len vyskúšať, určite neváhajte a prihláste sa :)KONTAKT:
PaedDr. Andrea Šafran, DiS.art.    0908 981 679
Mgr. Mário William Anton Šafran, DiS.art., 0948 488 073