AGENTÚRA


WORKSHOP

MOJE JA V KOMUNIKÁCII

Prihlásiť sa na workshop

AGENTÚRA CIVITAS

podporujeme mladých umelcov a nadšencov umenia

Agentúra Civitas zastupuje umelcov pri hľadaní práce, brigády, stáže, pri umeleckých projektoch. Crocus Theatre tvorí vlastnú produkciu, ale tiež spolupracuje s ďalšími umeleckými inštitúciami a do svojich projektov zapája mladých a tvorivých ľudí. Aby ste sa dozvedeli o všetkých umeleckých a kreatívnych projektoch, zaevidujte sa v Agentúre Civitas. Nie len že budete prvý koho agentúra osloví pri možnostiach spolupráce, ale budete tiež v kontakte so svetom umenia a môžete sa umelecky vzdelávať a rozvíjať. Všetky školenia, workshopy, semináre i so zahraničnými umelcami, majú členovia Agentúry Civitas za zvýhodnené ceny.


Agentúra Civitas je veľká databáza umelcov, rovnako aj podporovateľov umenia.


Možno sa venujete tvorivému písaniu, básne, eseje, odborné články? Hľadáte vydavateľa? A čo tak si vydať knihu sám, s pomocou Vydavateľstva Crocus. Alebo máte hlavu plnú nápadov a pred sebou maliarske plátno, no neviete, kto by mal záujem o Vaše diela? Alebo ste jednoducho typ, ktorý by si rád vyskúšal hrať vo filme či reklame? Je to jedno, lebo práve pre Vás môže zastupovať Agentúra Civitas.

  • informácie o Vašom talente zaznamená
  • okamžite pri možnosti využitia Vášho talentu Vás kontaktuje
  • získate ponuku práce, brigády, stáže a pod.
  • dokonca Vám môže nájsť sponzora, či podporovateľa Vášho talentu


Povedz o našej umeleckej agentúre svojim priateľom, vytvorte si u nás tvorivý tým a využite ďalšie výhody, ktoré Agentúra Civitas ponúka.

Nezahoď svoj talent, či umelecké vzdelanie za hlavu! Venuj sa tomu, čo ťa baví. 


My ťa podporíme!


Agentúra zastupuje študentov umeleckých škôl, absolventov umenia i neškolených umelcov, mladých ľudí so záujmom o svet umenia a kultúry.

Podmienky zastupovania Vám na Vašu žiadosť zašleme emailom.Registrácia Agentúra Civitas

Moderujeme, školíme, prednášame


Potrebujete moderovanie Vašej akcie, alebo pomôcť s odbornou prednáškou? Chcete sa naučiť lepšie sa vyjadrovať a zbaviť sa pocitu trémy? 

Napíšte nám!